Eryaman Şube - 0.312 283 90 85 / 0.501 081 52 51 | Etimesgut Şube - 0.312 244 94 95 / 0.554 591 38 32 | Sincan Şube - 0.312 271 41 35 / 0.552 170 10 10
İngilizce Dil Kursları | Lgs Hazırlık Kursları - Since 2003

Yks Dil Kurslarımız ve Tyt Kurslarımız

Altın Oran Akademi Yks Dil Kursu Tyt Kursu

ALTIN ORAN AKADEMİ YDT+TYT ( YKS DİL ) KURSLARIMIZ

Eryaman Ydt Kursu, Etimesgut Ydt Kursu ve Sincan Ydt Kursu olarak eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiler.

Altın Oran Akademi Ankara YDT ( Yabancı Dil Sınavı ) ve TYT ( Temel Yetenek Sınavı ) gibi önemli sınavlara hazırlanan öğrencilerimize de nitelikli eğitimler vermekteyiz. Altın Oran Akademi İngilizce Kursları olarak öğrencilerimizin başarı ve hedeflerine ulaşmaları için sağladığımız etkili ve sınavı tanımaya yönelik eğitim programları ve destekleyici eğitmen kadromuz ile bu sınavlarda önemli bir rol oynamaktayız.

ALTIN ORAN AKADEMİ YDT ( YKS DİL + TYT ) HAZIRLIK PROGRAMI

YDT ( Yabancı Dil testi ) öğrencileri üniversiteye girmek için uygulanan yabancı dil yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Üniversitelerin yüksek öğrenim programlarına başvuracak olan öğrenciler için önemli bir sınavdır. YDT hazırlık programımızda, öğrencilerin dil becerilerini geliştirecekleri ve İngilizce sınav stratejileri üzerinden çalışacakları eğitimlerdir.

Altın Oran Akademi YDT kursumuzda öğrencilerimize toplamda 832 Ders saati İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu ders saati ile Ankara’da en çok ders saatini veren kurumların başında gelmekteyiz. 832 Ders saatlik eğitimimizin 448 ders saati program çıkartılan ve katılımın zorunlu olduğu ders saatidir. Bu eğitimde sınavda karşınıza gelebilecek ilk konudan son konuya kadar hepsini görmüş oluyorsunuz.

ALTIN ORAN AKADEMİ YDT KURSU ( YKS DİL ) EĞİTMEN KADROSU

Eğitimdeki başarınızın temelinde, alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz yer almaktadır. Bu tarz sınavlarda İngilizcenizi geliştirmekten ziyade sınav sistemini de biliyor olmanızın büyük önemi vardır. Bu anlamda alanında branşlaşmış eğitmenler ile ilerlemekteyiz. Altın Oran Akademi Eryaman YDT kursu ve Altın Oran Akademi Etimesgut YDT kursu olarak öğrencilerimize özgüvenle sınavlara girmeleri için gerekli bilgi ve stratejileri aktarıyoruz. Eğitimlerimiz, sınavlar Ydt sınavı hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın yanı sıra, öğrencilere motivasyon konusunda da uzmandır.

ALTIN ORAN AKADEMİ YDT ( YKS DİL + TYT ) KAYNAKLARI

Eğitimlerimizde, zengin içerikli özgün kaynaklar ve materyaller kullanıyoruz. Sınavlara yönelik örnek sorular, deneme sınavları ve pratik testlerle öğrencilerin daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlıyoruz. Böylece sınav içeriklerini daha iyi anlamalarını ve sınavlara daha iyi hazırlanmalarına olanak sağlıyoruz.

ALTIN ORAN AKADEMİ YDT KURSU ( YKS DİL ) ÖĞRENCİ İLERLEME RAPORLARI

Öğrencilerimizin ilerlemelerini takip edecek, eksikliklerini ve güçlü yönlerini belirliyoruz. Düzenli ilerleme raporları ve geri bildirimler ile öğrencilerimizin gelişimini değerlendiriyor ve onlara uygun rehberlik sağlıyoruz.

ALTIN ORAN AKADEMİ TYT ( TEMEL YETENEK TESTİ ) KURSU

Altın Oran Akademi YDT Kurslarımızda öğrencilerimize TYT dersleri ile de desteklemekteyiz. 220 Ders Saati Matematik Dersi, 136 Ders Saati Türkçe Dersi, 136 Ders Saati Tarih ve 136 Ders Saati Türkçe dersleri de vermekteyiz.

MATEMATİK KORKUSU !!!

YDT sınavına girecek Dil öğrencileri genelde Matematik barışık olmayan öğrenci profilidir. Biz bu anlamda ilkokul öğrencisine anlatır gibi TYT Sınavında karşılaşabilecekleri ilk konudan son konuya kadar tüm konuları anlatıyoruz. Bu sınava girecek öğrenciler için TYT Sınavı büyük önem arz eder. Birinci önceliğimiz Matematik dersi için yapabildiğinizi göstermek. Yapabildiğinizi gördükçe bakış açınız değişecek ve daha güzel sonuçlar elden edeceğimizi size 20 yıllık Altın Oran Akademi Ankara İngilizce Kursları olarak söyleyebilirim.

ALTIN ORAN AKADEMİ YDT KURSU ( YKS DİL KURSU ) AYRICALIKLARI

  • Rehberlik Çalışmalar
  • Branşında Uzmanlaşmış Eğitmen Kadroları
  • Haftalık ve Aylık Deneme Sınavları
  • Yüksek ders Saati Garantisi ( 1280 Ders Saati Eğitim )
  • Sosyal Aktiviteler
  • Takipçi Rehberlik Servisi
  • Özel Ders Destekleri
  • Geniş Modern Sınıflar
  • Altın Oran Akademi Kütüphanesi Ücretsiz Kullanım Hakkı
  • Matematik, Tarih, Coğrafya, Türkçe Dersleri

 

Altın Oran Akademi Eryaman Ydt Kursu, Altın Oran Akademi Etimesgut Ydt Kursu ve Altın Oran akademi Sincan Ydt Kursu olarak, sizinle birlikte başarının peşinden koşuyoruz ! Geleceğiniz için hazırlanırken yanınızda olmak ve sizi en iyiye taşımak için buradayız. Sınavlarda göstereceğiniz çaba ve azminiz, sizleri hedeflerinize ulaştıracak güçlü bir itici güç olacaktır.

Unutmayın, sizin içinizdeki potansiyel sonsuz, ve Altın Oran Akademi Ankara İngilizce Kursları olarak biz buradayız. Her adımda sizi desteklemek için. Birlikte muhteşem bir başarı hikayesi yazalım !!!

 

ERYAMAN YKS KURSU, ETİMESGUT YKS KURSU ve SİNCAN YKS KURSU olarak ALTIN ORAN AKADEMİ ANKARA YKS DİL KURSU ŞUBELERİNDE tüm bu olanaklardan faydalanmak için sizleri en yakın şubemize bekliyoruz.

www.ozelaltinoranakademi.com.tr

ERYAMAN YKS DİL KURSU – 0501 081 52 51 / 0312 283 90 85

ETİMESGUT YKS DİL KURSU  – 0554 591 38 32 / 0312 244 94 95

SİNCAN YKS DİL KURSU  – 0552 170 10 10 / 0312 271 41 35

 

 

Yks Dil Kursu Etimesgut, Yks Dil Kursu Eryaman
YKS DİL KURSLARI ERYAMAN - YKS DİL KURSLARI ETİMESGUT