Eryaman Şube - 0.312 283 90 85 / 0.501 081 52 51 | Etimesgut Şube - 0.312 244 94 95 / 0.554 591 38 32 | Sincan Şube - 0.312 271 41 35 / 0.552 170 10 10
İngilizce Dil Kursları | Lgs Hazırlık Kursları - Since 2003

Çocuklar İçin İngilizce Kurslarımız

Çocuklar İçin İngilizce Kurslarımız

Altın Oran Akademi İlkokul İngilizce Kursu

İLKOKUL ve ORTAOKUL İNGİLİZCE KURSLARIMIZ

Altın Oran Akademi Ankara Dil Kursları, çocuklara yönelik İngilizce Kursu olarak tüm şubelerimizde İlkokul İngilizcesi ve Ortaokul İngilizcesi için özel olarak tasarlanmış Eryaman Çocuk İngilizce Kursu, Etimesgut Çocuk İngilizce Kursu ve Sincan Çocuk İngilizce Kursu’nda programlarımız bulunmaktadır.

Çocuklarımızın geleceği için İngilizce dilinin önemini sizler gibi bilmekteyiz ve onların dil becerilerini güçlendirmek için İngilizce öğretmenlerimiz ile birlikte kalıcı ve başarı odaklı bir eğitim planı hazırladık.

Eryaman çocuklara yönelik ingilizce kursu olarak Altın Oran Akademi İngilizce Kursları yılların deneyimine sahip uzman eğitmenleri yer aldığı saygın bir İngilizce kursdur. Kaliteli eğitimi ve öğrenci odaklı yaklaşımı ile sizler tarafından hatırlanmak isteriz.

Eryaman İlkokul İngilizcesi ve Eryaman Ortaokul İngilizcesi seviyesindeki öğrencilerimize İngilizce dilini eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmesini sağlayacak özel olarak tasarlanmış bir İngilizce kursudur. Bu programlarımız çocukların dil becerilerini geliştirmek ve özgüvenlerini arttırmak amacıyla hazırlanmıştır.

NEDEN ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI ?

Etimesgut İlkokul İngilizcesi ve Etimesgut Ortaokul İngilizcesi eğitimi alacak öğrenciler için en önemli şey eğlencedir. Bu nedenle kurslarımız eğlenceli oyunlar, şarkılar, hikayeler ve İngilizce dilini kullanarak etkileşim sağlayacağı aktiviteler ile doludur. Öğrencilerimiz derslere katılırken hem öğrenirler hem de öğrenirler.

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI KİMLERLE EĞİTİM VERİYOR ?

Eğitmenlerimiz İlkokul ve Ortaokul İngilizcesi için bu yaş seviyesindeki öğrenciler ile çalışmaya adapte olmuş, deneyimli ve bu yaştaki öğrencileri anlayabilecek empati yeteneğine sahip uzman eğitmenlerimiz yönetir. Onların rehberliğinde öğrencilerimiz, dili doğal bir şekilde öğrenir ve anlarlar.

Eryaman Çocuk İngilizce Kursu ve Etimesgut Çocuk İngilizce Kursu olarak Altın Oran Akademi Ankara İngilizce Kurslarında İlkokul İngilizcesi ve Ortaokul İngilizcesi şeklinde seviyelere ayrılır ve bu eğitimlerde de önceden eğitim almış öğrenciler tespit edilerek ayrı sınıflar oluşturulur. Bu şekilde öğrencilerimiz seviyelerine uygun sınıflarda İngilizce öğrenebilirler.

·         BU YAŞLARDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZE İNGİLİZCE DİLİNİ SEVDİREREK ve EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE ÖĞRENMELERİNİ HEDEFLEYEN BİR İNGİLİZCE KURSUDUR !!!

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI KAÇ SAAT EĞİTİM VERİYOR ?

Eryaman Çocuk İngilizce Kursu, Etimesgut Çocuk İngilizce Kursu ve Sincan Çocuk İngilizce Kursu olarak Altın Oran Akademi İngilizce Kursları toplam da 2 Dönem üzerinden 144 ders saat eğitim vermektedir. Bu ders saatlerimiz müfredat çıkartılmış ana derslerimizdir. Ekstra olarak toplamda 72 saat Drama ve Konuşma Kulübü derslerimiz mevcuttur. Toplam eğitim süremiz 216 saat+ Özel Derslerdir. Ders, ders konu, konu nerede ne işlenecek eğitmenlerimiz öncesinde planlamıştır. Bu ana derslerimiz haricinde kişiye özel telafi derslerimiz, konuşma kulüplerimiz ve drama etkinliklerimiz vardır ve bunlar ana ders saatimizin haricindedir.

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI OKULA YÖNELİK BİR EĞİTİM Mİ VERİYOR ?

Hayır. Altın Oran Akademi İngilizce Dil Kursları CEFR standardını benimseyen bir İngilizce kursudur. Evrensel İngilizceyi öğretir. Fakat, öğrencilerimiz okulda bir İngilizce sınavı varsa ve bize 1 hafta önce bilgi verir ise okuldaki İngilizce sınavına ücretsiz bir şekilde, okul kitapları üzerinden özel ders olarak hazırlamaktayız. Ekstra olarak eğlenceli drama dersleri de tasarlamaktayız. Öğrencilerimizin dil becerilerini geliştirmeleri için mükemmel bir yöntemdir. İngilizce kursumuzun öğrencileri oyun ve drama ile İngilizceyi etkileşimli bir şekilde kullanacak ve dilin gücünü keşfedecekleridir.

Ankara İngilizce kursu olarak öğrencilerimizin motivasyonunu da arttırmak için başarılarını kutluyor ve ödüllendiriyoruz. Öğrencilerimiz, dil öğreniminde ilerledikçe, çeşitli etkinlikler ve ödüller ile teşvik edilirler.

ANKARANIN EN İYİ İNGİLİZCE KURSU ALTIN ORAN AKADEMİ !!!

Altın Oran Akademi Eryaman İngilizce ve Altın Oran Akademi Etimesgut İngilizce Kursu olarak yıllara dayanan eğitim sektöründeki tecrübemizi ve birikimimizi bu standartlara da uyarak eğitim vermekteyiz.

ERYAMAN ÇOCUK İNGİLİZCE KURSU ve ETİMESGUT ÇOCUK İNGİLİZCE KURSU olarak ALTIN ORAN AKADEMİ ANKARA İNGİLİZCE KURSU ŞUBELERİNDE tüm bu olanaklardan faydalanmak için sizleri en yakın şubemize bekliyoruz.

www.ozelaltinoranakademi.com.tr

İLKOKUL İNGİLİZCE KURSLARI ERYAMAN – 0501 081 52 51  / 0312 283 90 85

ORTAOKUL İNGİLİZCE KURSLARI ERYAMAN – 0501 081 52 51  / 0312 283 90 85

İLKOKUL İNGİLİZCE KURSLARI ETİMESGUT – 0554 591 38 32 / 0312 244 94 95

ORTAOKUL İNGİLİZCE KURSLARI ETİMESGUT – 0554 591 38 32 / 0312 244 94 95

İLKOKUL İNGİLİZCE KURSLARI SİNCAN – 0552 170 10 10 / 0312 271 41 35

ORTAOKUL İNGİLİZCE KURSLARI SİNCAN –0552 170 10 10 / 0312 271 41 35

İlkokul İngilizce Kursu, Ortaokul İngilizce Kursu, Eryaman Çocuk İngilizce Kursu, Etimesgut Çocuk İngilizce Kursu
İLKOKUL ve ORTAOKUL İNGİLİZCE KURSLARI