İelts – Toefl

İELTS

IELTS Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı  dünyanın en çok tercih edilen İngilizce dil sınavıdır.  Dünya çapında IELTS, aralarında devlet kurumları, akademik kurumlar ve istihdam kurumlarının da yer aldığı da 9,700’den fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Sadece 2017 yılında tüm dünyada 4 milyondan fazla kez IELTS sınavına girilmiştir. IELTS, göçmenlik için İngilizce yeterliliğini şart koşan ülkelerce kabul edilen tek İngilizce dil sınavıdır. IELTS, Birleşik Krallık’a taşınmak veya orada yaşamak amacıyla vize başvurusunda bulunanlara yönelik onaylanmış ve güvenilir İngilizce dil sınavları listesinde yer alır.Son Aşama IELTS eğitimlerimiz alanında uzmanlaşmış IELTS eğitmenlerimiz birebir özel ders formatında eğitim koçluğu şeklinde yapılmaktadır. Eğitim esnasında Orijinal Cambridge IELTS kaynakları kullanılmaktadır. Bu sayede İster akademik olsun ister Genel olsun hedefinize ulaşmanızda size destek olacaktır.

TOEFL

TOEFL sınavı, adayların İngilizceyi akademik düzeyde dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini ne kadar iyi kullandığını ölçer. TOEFL sınavı dünya çapında 27 milyondan fazla kişinin girdiği, geniş bir alanda uluslararası standart olarak kabul edilir. TOEFL sınavı İngilizcedeki yetkinlik seviyenizi belgeler. Bu sınava girebilmek için en az Upper-Intermediate seviyesine gelmiş olmanız ve bu kuru iyi bir dereceyle bitirmiş olmanız gerekmektedir.

Yüksek eğitim görmek isteyen öğrenciler, İngilizce dil eğitim bölümlerine girmek için kabul edilmek isteyenler ve mezuniyete hak kazanmak isteyenler, Burs ve sertifika adayları, Gelişim sürecini ölçümlemek ve takip etmek isteyen İngilizce öğrencileri, Öğrenci ya da çalışan olarak vize almak isteyenler bu sınava girerek seviyelerini uluslararası kabul gören belgeyle tespit ederler.

Son Aşama TOEFL eğitimlerimiz alanında uzmanlaşmış TOEFL eğitmenlerimiz birebir özel ders formatında eğitim koçluğu şeklinde yapılmaktadır. Eğitim esnasında Orijinal kaynaklar kullanılmaktadır. Bu sayede İster akademik olsun ister Genel olsun hedefinize ulaşmanızda size destek olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir