Hakkımızda

Burak Hocadan;

Altın Oran Akademi, 2003 yılında Ankara’da İngilizce öğretmenleri tarafından kurulan ve Ankara’da Dünya dillerinden sadece İngilizceyi benimseyen köklü bir İngilizce Dil Okullarıdır. Amacımız, öğrencilere kaliteli ve etkili dil eğitimi sunarak İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

NEDEN ALTI ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI ?

DENEYİM ve GÜVENİLİRLİK. Altın Oran Akademi Ankara İngilizce Kursları olarak, yılların deneyimine sahip uzman eğitmenlerimiz ile kaliteli eğitim sunmayı hedefleyen ve kendini sürekli güncelleyen bir dil okuludur. Uzun yıllardır sektörde sağladığımız güvenilir ve başarılı eğitimlerle bir çok öğrencinin dil becerilerini geliştirmelerine, uluslararası veya yerel sınavlarda hedefledikleri puanlarla hayallerini gerçekleştirmesine vesile olduk.

UZMAN EĞİTMEN KADROSU. Eğitim kadromuz, dil öğretimi konusunda branşlaşmış ve öğrencilere bireysel yaklaşımlar ile rehberlik edebilecek nitelikli eğitmenlerden oluşur ve buna özen gösteririz.

ÇEŞİTLİ DİL PROGRAMLARI. Altın Oran Akademi Ankara İngilizce Kursları olarak, öğrencilerin dil öğrenme ihtiyaçlarına yönelik çeşitli dil programları sunmaktayız. İngilizcenin farklı seviyelerinden Ielts, Toef, Ydt+Tyt ( Yks Dil ), Hazırlık Atlama gibi sınav hazırlık programlarına kadar geniş bir yelpazede eğitimler sunarak öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İNTERAKTİF ve ETKİLEŞİMLİ EĞİTİM MODELİ. Dil öğrenmenin etkili olabilmesi için etkileşimli bir ortamın önemine inanıyoruz. Eğlenceli ve interaktif ders içerikleriyle öğrencilerin aktif katılımını sağlayarak dil becerilerinin gelişimine katkıda bulunuyoruz.

ÖĞRENCİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET. Öğrencilerimiz memnuniyeti ve başarı, en değerli önceliklerimiz arasındadır. Her öğrencimizin bireysel hedeflerine uygun olarak desteklenmesi ve başarılı bir dil öğrenme süreci geçirmesini sağlamak için tüm ekibimle çalışıyoruz.

Altın Oran Akademi Ankara İngilizce Kursları Olarak dil eğitiminde köklü bir mirasa sahibiz ve bu mirası günümüz teknolojilerine uyarlayarak gelecek nesillere taşımayı hedefliyoruz. Kaliteli eğitim anlayışımız ve öğrenci odaklı yaklaşımımız ile öğrencilerin dil öğrenme veya belirli bir puana ulaşma serüveninde yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz yıllardır süregelen bu hizmetlerimizi, Önce Ankara’da daha çok ilçeye giderek ve sonra Türkiye’nin çeşitli illerine aynı eğitim kalitesi ile ulaştırmak ve daha çok öğrencimize destek olmaktır.

Benimle beraber Altın Oran Akademi İngilizce kurslarımızda bulunan, mükemmeli hedefleyen tüm öğretmen arkadaşlarım ve Disiplin ile işlerini yapan idari personellerimiz ile sizleri her zaman bekleriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir