IELTS Kursu

ALTIN ORAN AKADEMİ IETLS KURSLARIMIZ

Altın Oran Akademi İngilizce Kursu olarak IETLS sınavına hazırlanan öğrencilerimize kişiye ve hedefe yönelik özel dersler sunmaktayız. Amacımız hedeflediğiniz puana, kişiye özel eğitimler ile öğrencilerimizi IETLS sınavında başarıya ulaştırmaktır. Eryaman İngilizce Kursu ve Etimesgut İngilizce Kursu olarak Altın Oran Akademi İngilizce Kursları nasıl IELTS eğitimi veriyor detaylı bir şekilde açıklayacağım.

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSUNDA NEDEN IELTS ?

IETLS, dünya genelinde kabul gören ve İngilizce dil yeterliliğini ölçen uluslararası bir sınavdır. Eğitim, göç ve çalışma gibi amaçlarla yurtdışında başvuruda bulunacak olan bireyler için önemlidir. IETLS sınavına hazırlık ve puana sahip olmak başarılı bir geleceğin anahtarıdır. Bu yüzden Altın Oran Akademi İngilizce Kursu olarak eğitimlerimizi Kişiye Özel ve Hedef Odaklı tasarlıyoruz. Öğrencilerimizin güçlü ve zayıf yönlerini belirleyerek, onların tam potansiyellerini ortaya çıkarmak için bireysel olarak ilerliyoruz.

CAMBRIDGE ENGLISH KAYNAKLARI

Eğitimlerimizde, güçlü bir akademik temele sahip olan orijinal Cambridge English kaynaklarını kullanıyoruz. Bu kaynaklar, dil bilgisi, kelime bilgisi ve akademik yazma gibi alanlarda öğrencilerimizin becerilerini geliştirmek için idealdir.

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI KİMLERLE EĞİTİM VERİYOR ?

Eryaman İngilizce Kursu ve Etimesgut İngilizce Kursu olarak IETLS kurslarımız, deneyimli, ve IETLS sınavına hakim olan uzman eğitmenler tarafından yönetilmektedir. Öğrencilerimize, sınav stratejileri ve taktikler hakkında pratik rehberlik sunarak başarıya ulaşmalarına destek sağlarlar.

Öğrencilerimiz için bireysel olarak ilerleme raporları çıkartıyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin gelişimini daha sağlıklı bir şekilde takip ediyoruz. Öğrencilerimizin hangi alanlarda ilerleme kaydettiğini görebiliyor ve eksiklerini gidermeye odaklanıyoruz.

Altın Oran Akademi İngilizce Kursları olarak, IELTS kursumuz, bireylerin IETLS sınavına hazırlanmaları ve başarı elde etmeleri için en iyi eğitim ortamını, doğru eğitmenler ile sağlamaktadır. Kişiye özel dersler ve güçlü eğitim materyalleri ile öğrencilerimizi en iyi şekilde desteklemeye çalışıyoruz.

ERYAMAN İNGİLİZCE KURSU ve ETİMESGUT İNGİLİZCE KURSU olarak ALTIN ORAN AKADEMİ ANKARA İNGİLİZCE KURSU ŞUBELERİNDE tüm bu olanaklardan faydalanmak için sizleri en yakın şubemize bekliyoruz.

www.ozelaltinoranakademi.com.tr

ERYAMAN İNGİLİZCE KURSU ŞUBE – 0501 081 52 51 / 312 283 90 85

ETİMESGUT İNGİLİZCE KURSU ŞUBE – 554 591 38 32 / 312 244 94 95

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir