İlk, Ortaokul Kursları

İLKOKUL ve ORTAOKUL İNGİLİZCE KURSLARIMIZ

Altın Oran Akademi Ankara Dil Kursları olarak tüm şubelerimizde İlkokul İngilizcesi ve Ortaokul İngilizcesi için özel olarak tasarlanmış Eryaman İngilizce Kursu ve Etimesgut İngilizce Kursu’nda programlarımız bulunmaktadır.

Çocuklarımızın geleceği için İngilizce dilinin önemini sizler gibi bilmekteyiz ve onların dil becerilerini güçlendirmek için İngilizce öğretmenlerimiz ile birlikte kalıcı ve başarı odaklı bir eğitim planı hazırladık.

Altın Oran Akademi İngilizce Kursları yılların deneyimine sahip uzman eğitmenleri yer aldığı saygın bir İngilizce kursudur. Kaliteli eğitimi ve öğrenci odaklı yaklaşımı ile sizler tarafından hatırlanmak isteriz.

İlkokul İngilizcesi ve Ortaokul İngilizcesi seviyesindeki öğrencilerimize İngilizce dilini eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmesini sağlayacak özel olarak tasarlanmış bir İngilizce kursudur. Bu programlarımız çocukların dil becerilerini geliştirmek ve özgüvenlerini arttırmak amacıyla hazırlanmıştır.

NEDEN ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI ?

İlkokul İngilizcesi ve Ortaokul İngilizcesi eğitimi alacak öğrenciler için en önemli şey eğlencedir. Bu nedenle kurslarımız eğlenceli oyunlar, şarkılar, hikayeler ve İngilizce dilini kullanarak etkileşim sağlayacağı aktiviteler ile doludur. Öğrencilerimiz derslere katılırken hem öğrenirler hem de öğrenirler.

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI KİMLERLE EĞİTİM VERİYOR ?

Eğitmenlerimiz İlkokul ve Ortaokul İngilizcesi için bu yaş seviyesindeki öğrenciler ile çalışmaya adapte olmuş, deneyimli ve bu yaştaki öğrencileri anlayabilecek empati yeteneğine sahip uzman eğitmenlerimiz yönetir. Onların rehberliğinde öğrencilerimiz, dili doğal bir şekilde öğrenir ve anlarlar.

Eryaman İngilizce Kursu ve Etimesgut İngilizce Kursu olarak Altın Oran Akademi Ankara İngilizce Kurslarında İlkokul İngilizcesi ve Ortaokul İngilizcesi şeklinde seviyelere ayrılır ve bu eğitimlerde de önceden eğitim almış öğrenciler tespit edilerek ayrı sınıflar oluşturulur. Bu şekilde öğrencilerimiz seviyelerine uygun sınıflarda İngilizce öğrenebilirler.

  • BU YAŞLARDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZE İNGİLİZCE DİLİNİ SEVDİREREK ve EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE ÖĞRENMELERİNİ HEDEFLEYEN BİR İNGİLİZCE KURSUDUR !!!

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI KAÇ SAAT EĞİTİM VERİYOR ?

Eryaman İngilizce Kursu ve Etimesgut İngilizce Kursu olarak Altın Oran Akademi İngilizce Kursları toplam da 2 Dönem üzerinden 144 ders saati eğitim vermektedir. Bu ders saatlerimiz müfredat çıkartılmış ana derslerimizdir. Ders, ders konu, konu nerede ne işlenecek eğitmenlerimiz öncesinde planlamıştır. Bu ana derslerimiz haricinde kişiye özel telafi derslerimiz, konuşma kulüplerimiz ve drama etkinliklerimiz vardır ve bunlar ana ders saatimizin haricindedir.

ALTIN ORAN AKADEMİ İNGİLİZCE KURSLARI OKULA YÖNELİK BİR EĞİTİM Mİ VERİYOR ?

Hayır. Altın Oran Akademi İngilizce Dil Kursları CEFR standardını benimseyen bir İngilizce kursudur. Evrensel İngilizceyi öğretir. Fakat, öğrencilerimiz okulda bir İngilizce sınavı varsa ve bize 1 hafta önce bilgi verir ise okuldaki İngilizce sınavına ücretsiz bir şekilde, okul kitapları üzerinden özel ders olarak hazırlamaktayız. Ekstra olarak eğlenceli drama dersleri de tasarlamaktayız. Öğrencilerimizin dil becerilerini geliştirmeleri için mükemmel bir yöntemdir. İngilizce kursumuzun öğrencileri oyun ve drama ile İngilizceyi etkileşimli bir şekilde kullanacak ve dilin gücünü keşfedecekleridir.

Ankara İngilizce kursu olarak öğrencilerimizin motivasyonunu da arttırmak için başarılarını kutluyor ve ödüllendiriyoruz. Öğrencilerimiz, dil öğreniminde ilerledikçe, çeşitli etkinlikler ve ödüller ile teşvik edilirler.

ANKARANIN EN İYİ İNGİLİZCE KURSU ALTIN ORAN AKADEMİ

Altın Oran Akademi Eryaman İngilizce ve Altın Oran Akademi Etimesgut İngilizce Kursu olarak bu standartlara uyarak eğitim vermekteyiz.

ERYAMAN İNGİLİZCE KURSU ve ETİMESGUT İNGİLİZCE KURSU olarak ALTIN ORAN AKADEMİ ANKARA İNGİLİZCE KURSU ŞUBELERİNDE tüm bu olanaklardan faydalanmak için sizleri en yakın şubemize bekliyoruz.

www.ozelaltinoranakademi.com.tr

ERYAMAN İNGİLİZCE KURSU ŞUBE – 0501 081 52 51 / 312 283 90 85

ETİMESGUT İNGİLİZCE KURSU ŞUBE – 554 591 38 32 / 312 244 94 95

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir